معرفی انواع ریمل

by ریمل in سپتامبر 3, 2019

معرفی انواع ریمل

امروز قصد داریم در سایت ریمل به انواع سوالات شما کاربران عزیز که پرسیده بودید

ضررهای ریمل کدامند؟

ریمل خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

برندهای تولید کننده ریمل کدامند؟

انواع ریمل کدامند؟

پاسخ دهیم تا بیشتر با ریمل و کارایی آن آشنا شویم.

همچنین بخوانید: چرا موی زیر پوستی دارم؟

ریمل چیست؟

ریمل جزء مهمترین لوازم آرایشی برای چشم است. ریمل یک برس دارد که مواد تشکیل دهنده داخل مخزن را به مژه ها می زند و باعث تضاد رنگی بین مژه و داخل چشم میشود و به زیبایی چشم میفزاید.

چرا باید ریمل استفاده کرد؟

تغییر رنگ مژه ها باعث میشود چشمان شما بدرخشد. رنگ تیره چشم به جذابیت شما کمک میکند. در آرایش صورت چشم مهمترین عضو صورت است و اگر شما از ریمل مناسب استفاده کنید میتوانید تفاوت را در ارایشتان حس کنید . اگر میخواهید همیشه یک صورت جذاب داشته باشید به ریمل خود اهمیت بدهید.

ضررهای ریمل کدامند؟

پوست دور چشم  نازک و حساس هستند و مواد شیمیایی را جذب می کند و اگر ریمل استاندارد استفاده نکنید دچار عفونت چشم می شوید. استفاده طولانی مدت از ریمل  باعث می شود مژه ها استحکام خود را از دست بدهد و ریزش پیدا کند. استفاده همه روزه از ریمل باعث کند شدن رشد مژه های شما می شود.

معرفی انواع ریمل - شناسایی بهترین نوع ریمل

معرفی انواع ریمل – شناسایی بهترین نوع ریمل

ریمل به انگلیسی چی میشه؟

ریمل در زبان انگلیسی به سه صورت ترجمه شود.

Eyelash make_up

Mascara

Eyelash makeup

ریمل خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

برای خرید یک ریمل خوب باید دقت کنید تا چشمانی زیباتر داشته باشیم. از ویژگی های یک ریمل خوب این است که ضد آب باشد. استفاده ریمل ضد آب باعث می شود که در زیر باران آب باعث نشود که ریمل شما بریزد و یا در مواقعی که عرق می کنید ریمل شما زیر چشم پخش نمی شود.

مواد ریمل نباید چسبندگی داشته باشد و مژه ها بعد از زدن ریمل باید از هم جدا باشد. ریمل خوب باید به اندازه کافی مژه ها را بلند و پر حجم کند. ریملی که پلاستیکی باشد فقط مژه را خیس میکند و چهره ای مصنوعی برای شما باقی میگذارد.

برندهای تولید کننده ریمل کدامند؟

امروزه برندهای زیادی هستند که ریمل تولید می کنند. ما در ادامه این مطلب به معرفی برخی از برندهای تولیدکننده ریمل موجود در بازار می پردازیم.

اسنس
بورژوآ
دوسه
گلدن رز
ریمل لندن
بی یو
دیپ رومانس
لورآل
مای
بل
ایزادورا
 این لی
میبلین
لانکوم

انواع ریمل کدامند؟

ریمل ها انواع مختلفی دارند که هرکدام نیز کارایی خاص خودش را دارد. شما باید با توجه به نیازتان و نحوه استفاده روزانه در انتخاب ریمل مورد نظرتان دقت کنید. در ادامه انواع ریمل را با هم میخوانیم

ضدآب
حجم دهنده
بلند کننده
حالت دهنده
جداکننده

Leave a Reply